Ræge menighet > Artikler > Artikkeldetaljer


PULS


Fredag 18.10 kl. 19-21

Dette er samlinger for deg som går i 5.-7.klasse og som har lyst til å treffe venner og finne på noe kjekt i kirken!

PULS samlingene starter med samling i kirkerommet med sang, kreativ formidling og info om kveldens aktivitet

Aktiviteter foregår i Ungdomslokalene i kjelleren. Her har vi biljard, playstation, fotballspill, bordtennis og mange forskjellige brettspill. 
Kiosken er åpen hver gang 

Håper du kommer!

 

Organisering

Puls drives av frivillige ledere. 
Vi vil tilby samlinger i trygge og gode omgivelser for alle tweensa.

Det er viktig at dere foreldre gir beskjed til oss dersom ditt barn har behov vi skal ta spesielt hensyn til; allergier eller annet som vi bør vite om.

Vi registrerer alle med navn og kontaktopplysninger slik at vi kan få tak i dere om det skulle være noe.

Kontingent pr kalenderår: kr 100,- Kan betales på VIPPS til nr 636350, velg Puls (merk med barnets navn) Vi får økonomisk støtte til arbeidet for hver betalende medlem. Takk!

 

Tilbake